کد خبر: 29388
ف
جزئیات هولناک‌ترین جنایت سال۹۷
قهرمان بوکس هولناک‌ترین جنایت خانوادگی سال‌97 تهران را رقم زد. مرد 47 ساله سر چهار عضو خانواده‌اش را برید.

به گزارش ثریا، بعدازظهر چهارشنبه بیست‌و‌پنجم مهر امسال، مردی با خانه برادرش سیروس که مربی بوکس است، تماس گرفت اما کسی پاسخگو نبود. نگران به همسر برادرش زنگ زد و متوجه شد آنها با هم قهر کردند و پدر و مادرزن سیروس برای آشتی آنها به خانه دامادشان رفته‌اند. با شنیدن این موضوع راهی خانه برادرش در محله نبرد جنوبی شد. وقتی به آنجا رسید، سیروس تلفن را جواب داد و راز جنایتی هولناک را فاش کرد. سیروس شب قبل، دو دخترش و پدر و مادرزن را در خانه کشته بود.

برادر سیروس وقتی از این جنایت باخبر شد، او را به کلانتری 132 نبرد برد و تسلیم ماموران کرد. ماموران در ادامه برای بررسی موضوع وی را به خانه‌اش در طبقه اول ساختمان مجتمع 20‌واحدی بردند. به محض باز کردن در آپارتمان با جسد مرد سالخورده که سرش بریده شده، رو‌به‌رو شدند. کمی جلوتر از او جسد همسر مرد سالخورده قرار داشت که گلوی او هم بریده شده و ضربه‌ای نیز به قلبش اصابت کرده بود. ماموران وقتی وارد اتاق‌خواب شدند با جسد دو دختر سیروس روی تختخواب رو‌به‌رو شدند که مانند پدر و مادربزرگشان به قتل رسیده بودند. روی صورت دختر 17 ساله بالشی قرار داشت. با کشف اجساد چهار قربانی موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. او به همراه تیم جنایی پلیس آگاهی در آنجا حاضر شد. بعد از هماهنگی‌های لازم اجساد که ساعت‌ها از مرگشان می‌گذشت به پرشکی قانونی منتقل شدند. متهم نیز تحویل ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران شد. همچنین مادر دو دختر کشته‌شده و دایی آنها نیز که از ماجرا آگاه شده بودند، خود را به ساختمان رساندند. برادرزن متهم در تحقیقات گفت: دامادمان کارش آزاد و مربی بوکس است. او و خواهرم چهار سالی می‌شد که با هم اختلاف و درگیری پیدا کرده بودند. از یک هفته پیش این درگیری و دعوا میان آنها بالا گرفت. خواهرم قهر کردم و به خانه من در کرج آمد .

وی افزود: خواهرم برای چند روزی مشهد رفت و بازگشت اما اخلاق و رفتار شوهرش عوض نشده بود و همچنان با او درگیری داشت. خواهرم دیگر نمی‌خواست به آن خانه بازگردد. در چند سال اخیر خواهرم به خاطر حفظ آبروی خانوادگی و دو دخترش در این زندگی مانده بود. سه‌شنبه والدینمان برای دیدن دو خواهرزاده‌ام و حرف زدن با دامادمان و میانجیگری به خانه آنها رفتند که دیگر خبری از آنها نشد. بنابراین به برادر دامادمان زنگ زدم که او بی‌خبر بود. عصر روز چهارشنبه متوجه این جنایت شدم. برای داماد خانواده درخواست قصاص دارم.

همسر عامل جنایت که در این ماجرا والدینش و دو دختر خود را ازدست داده بود و به سختی روی پاهایش ایستاده و بشدت گریه می‌کرد نیز گفت: والدینم و بچه‌هایم چه گناهی داشتندکه آنها را کشت؟ شوهرم در این چهار سال اخلاق و رفتارش خیلی بد شده بود و مدام با هم دعوا و درگیری داشتیم و مجبور به قهر می‌شدم. برای شوهرم قصاص می‌خواهم.

با تکمیل تحقیقات مقدماتی ماموران به بازجویی از سیروس پرداختند که گفت: من با همسرم اختلاف داشتم و زمانی که خانه را ترک کرد و نزد خانواده‌اش رفت، اعصاب و روانم به‌هم ریخت. آن شب والدین او برای میانجیگری به خانه‌مان آمدند که من با مادرزنم دعوا شد. آنها را با شیرموز مسموم و بی‌هوش کرده و هر چهار نفرشان را در خواب به قتل رساندم. می‌خواستم خودکشی کنم که نشد.

سرهنگ کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت: تحقیقات از متهم به قتل در اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

قاتل مرد آرامی بود
اینجا محله نبرد، کوی نصر سوم، کوچه غلامی است. سکوت محله را فراگرفته است. ساکنان ساختمان هنوز از این جنایت شوکه هستند. باورشان نمی‌شود همسایه جدیدشان مرتکب این جنایت هولناک شده باشد. یکی از زنان همسایه به جام‌جم گفت: چند بار قاتل را در راه‌پله دیدم. مرد محترم و آرامی بود. آنها سه ماه قبل این خانه را اجاره کردند. همیشه خودش خرید خانواده‌اش را انجام می‌داد و تا به حال ندیده بودم همسر و دخترانش برای خرید از خانه بیرون بروند. عصر چهارشنبه شایعه شد، آنها دچار گازگرفتگی شده و فوت کرده ‌اند.

یکی از مردان همسایه هم به جام‌جم گفت: قاتل، مرد مودب و آرامی بود. با من درباره کار و ورزش زیاد حرف می‌زد. باورم نمی‌شود او قاتل است. حتی زمانی که ماموران او را با خود می‌بردند، یک درصد هم فکر نمی‌کردم او قاتل خانواده‌اش باشد و هنوز هم باور ندارم.

تشریح جنایت از زبان قاتل 
سیروس فریاد می‌زند، دخترانم را با دستان خودم کشتم و باید من هم بمیرم. خودم را چه در بازداشتگاه و چه در زندان می‌کشم. مرد جنایتکار در گفت‌وگو با جام‌جم به تشریح این جنایت پرداخت.

کارت چیست؟
کارهای ساخت و ساز ساختمان انجام می‌دهم.

مربی ورزشی هم هستی؟
بله. 25 سال است که در رشته بوکس به طور حرفه‌ای و قهرمانی فعالیت دارم. من قهرمان بوکس تهرانم. به عنوان مربی برای آموزش رشته بوکس با باشگاه‌های مختلفی در تهران همکاری دارم و همه ورزشکاران این رشته مرا می‌شناسند.

با همسرت اختلاف داشتی؟
ابتدا مشکلی با هم نداشتیم اما از چهار سال قبل یک دفعه اختلاف سلیقه‌هایمان شروع شد و همچنان ادامه داشت. کارمان شده بود قهر و آشتی و خانواده‌هایمان شده بودند میانجیگر این دعواها. اختلافمان برسر مسائل مختلف بود و این درگیری یک هفته پیش به اوج رسید و دوباره همسرم قهر کرد و نزد خانواده‌اش رفت. من و دو دخترم ماندیم.

این بار دنبالش نرفتی؟
این قدر از دست زنم عصبانی بودم که نمی‌خواستم به این قهر پایان دهم .

از شب جنایت بگو؟
سه‌شنبه والدین همسرم برای دیدن بچه‌هایم و میانجیگری به خانه‌ام آمدند. حتی آن شب با مادرزنم هم دعوایم شد. خشم وجودم را گرفته بود و تصمیم گرفتم همه را بکشم و خودم هم خودکشی کنم. حتی می‌خواستم همسرم را هم بکشم.

بعد چه شد؟
آن شب بیرون رفتم و چند بطری شیر و چند کیلو موز و قرص خواب‌آور خریدم. شیرموز مسموم درست کرده و هر کدام یک لیوان نوشیدند و بعد رفتند و خوابیدند. ساعت 12شب ابتدا رفتم سراغ دخترانم که خوابیده بودند. از اتاقشان بیرون آمده و از آشپزخانه کارد بزرگی را برداشته و دوباره به اتاقشان بازگشتم. سراغ سولماز دختر بزرگ‌ترم رفتم. چاقو را زیر گلویش گذاشتم و بریدم. با سروصدای او دختر 17 ساله‌ام ساناز بیدار شد و فریاد زد خواهرم را رها کن .
همان موقع از قتل آنها منصرف نشدی؟
نه. انگار آدم دیگری شده بودم، با دست دیگرم چند مشت به صورت او زدم که سرش گیج رفت و روی تختخواب افتاد. از مرگ دختر بزرگ‌ترم که مطمئن شدم، سراغ دختر کوچک‌ترم رفتم. ابتدا با متکا خفه‌اش کرده و بعد با چاقو سرش را بریدم.

چرا زوج مهمان را کشتی؟
از آنها نیز کینه داشتم. بالای سر پدرزنم رفتم و سر او را هم بریدم که همسرش بیدار شد. او با دیدن صحنه مرگ شوهرش فرار کرد تا فریاد بزند و از همسایه‌ها کمک بگیرد که نتوانست. ابتدا گلویش را گرفتم اما خفه نشد. ضربه‌ای با چاقو به سینه‌اش زدم و بعد گلوی او را هم بریدم.

بعد از قتل فرارکردی؟
نه. بعد از قتل عطش پیدا کردم و سه لیتر آب خوردم. بعد گرسنه‌ام شد و دو تا سیب خوردم. بعد بالای سر دخترانم رفتم و تا صبح گریه کردم.

دخترانت را چرا کشتی؟
نمی‌خواستم آنها هم مثل مادرشان شوند و در آینده زندگی‌شان را خراب کنند.

چه زمانی خانه را ترک کردی؟
پیش از ظهر چهارشنبه از خانه بیرون زدم تا خودکشی کنم. سرگردان کوچه‌ها بودم و به محله پیروزی رفتم می‌خواستم قرص بخورم و خودکشی کنم که برادرم زنگ زد. به او گفتم همه را کشته‌ام و می‌خواهم خودکشی کنم. او نزد من آمد و با هم حرف زدیم و بعد مرا به کلانتری برد و تسلیم شدم. نمی‌خواهم زنده بمانم و در بازداشتگاه یا زندان خودکشی می‌کنم.

پشیمان نیستی؟
بعد از قتل دو دخترم از کشتن آنها پشیمان شدم و تا صبح کنار جسدشان گریه کردم. برای دو دخترم توضیح دادم که چرا آنها را کشتم. الان آرزو دارم قبری سه طبقه بگیرم و در کنار جسد دو دخترم مرا خاک کنند.


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

مهمترین وظیفه عصر غیبت/ وقتی مومنین بر کل زمین حاکمیت می یابند

همه چیز درباره انواع چراغ جلو خودروها

اجباری کردن دو سال پیش دبستانی در مناطق محروم و دوزبانه

جزئیات مصاحبه ۳ رشته در آزمون دستیاری اعلام شد

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در مقطع دکتری تخصصی دانشجو می‌پذیرد

گروه‌های آموزشی برتر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی معرفی می‌شوند

درمان ام‌ اس با مولکول‌های مصنوعی!

حجم آب دریاچه ارومیه زیاد شد +عکس

جشن میلیونی منتظران در میعادگاه عاشقان+عکس

چرا قیام امام زمان(ع) پیش از قیامت روی می‌دهد؟

چگونه امام زمان(ع) انتقام خون امام حسین(ع) را می‌گیرد؟

ضرورت توجه به مهدویت در برنامه‌‌های مدیریتی

مهمترین وظیفه عصر غیبت/ وقتی مومنین بر کل زمین حاکمیت می‌یابند

زنی که بعد از ۵ ماه کما برای اولین بار نوزادش را دید +عکس

شباهت عجیب خانم بازیگر به مادرش +عکس

نگار جواهریان در جشنواره جهانی فیلم فجر +عکس

حالا با سیل ملخ چیکار کنیم؟ +عکس

امام‌جمعه تهران مسجد «ایران‌مال» را افتتاح نمی‌کند

برنامه‌ احیای شب نیمه شعبان در مساجد تهران

مهم‌ترین عوامل در تعجیل یا تاخیر ظهور امام زمان(عج) چیست؟

تصویر یک سحابی زیبا به مناسبت تولد هابل +عکس

ظاهر متفاوت پارسا پیروزفر در جشنواره جهانی فجر +عکس

نمایشگاه کتاب در حال آماده سازی +عکس

باید فقه و علوم انسانی را با هم جمع کنیم/ ظرفیت‌ها و چالش‌های فقه

سیارکی که یک دنباله‌دار را بلعیده است

اعمال شب نیمه‌ شعبان

خبری خوش برای افرادی که اهل پیاده‌روی هستند

ناسا فضانورد به قطب جنوب ماه می‌فرستد

دونات با روکش طلاییِ برای مهمانی های لاکچری + عکس

تولد یک نوزاد در اتوبان قم - تهران +عکس

افتتاح یک مسجد لاکچری در تهران + عکس

نمایش خودروی جدید چانگان؛ CS75 پلاس

اختصاص 20 درصد تخفیف شهریه به دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

نظریه‌پردازی؛ قله فعالیت‌های علمی/ آنارشیسم در علوم انسانی مدرن

ششمین جشنواره آموزش دانشگاه تهران ۱۰ اردیبهشت برگزار می شود

واکسن‌های ایرانی راهی بازارهای جهانی می‌شود

پیامرسان بلک بری برای همیشه تعطیل می شود

پیام‌رسان دولتی فرانسه هک شد

این اتفاق قلب شاهرخ خان را شکست

موکب‌های اربعین در حال پذیرایی از سیل‌زدگان +عکس

از دستاوردهای جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد +عکس

استخوان منسوخ شده دوباره در بدن انسان ظاهر شد!

رئیس جمهور در چادر سیل زدگان لرستانی + عکس

تجهیزات داخلی «انتقال نوری» جایگزین نمونه خارجی شد

دولت آمریکا بر مارک زاکربرگ نظارت می کند

تعدادی از اساتید پیمانی دانشگاه پیام نور از اخراج خود خبر دادند

جشن ولادت امام زمان (عج) هیئت کجا برویم؟

ملخ‌های صحرایی به هشتبندی هرمزگان حمله کردند +عکس

زمستان به اردبیل برگشت +عکس

شهرداری مشغول افتتاح‌های غیراستاندارد و شورای شهر درگیر بازی اسم و فامیل/ تصویب «۹۴ نامگذاری» در طول یک‌سال و نیم +جزییات

نامهربانی برف با شکوفه‌های بهاری + عکس

چهار قلاده یوز ایرانی در اردکان دیده شدند + عکس

ازدواج دو زوج سیل‌زده در کمپ اسکان اضطراری +عکس

کنکور کارشناسی به تعویق نمی افتد

زمان جدید آزمون پذیرش دستیار فلوشیپ اعلام شد

«باران کوچولو» هنوز پیدا نشده است

سه امام جمعه در یک قاب + عکس

وانت پراید هم ماشین عروس شد + عکس

آی‌ او اسی‌ها بیکار شدند

رمز عبور اینستاگرامی‌ها لو رفت

بیشترین علل مرگ و میر جوانان ۱۵ تا ۲۴ ساله چیست؟

تجزیه و تحلیل عرق جایگزینی برای نمونه‌گیری خون

جدیدترین شاسی بلند مرسدس بنز معرفی شد

عدالت، وعده اصلی ظهور موعود

آشنایی با شاتون و وظایف آن در خودرو

باران و کولاک در راه است +جزئیات

کاهش معلمان ارزبگیر در مدارس ایرانی خارج از کشور

مقدمات اردوی آموزشی کنکوری‌های مناطق سیل‌زده لرستان فراهم شد

تعداد لایک های اینستاگرام خصوصی می شود

۸۰ درصد مفاد سند دانشگاه اسلامی در دانشگاه‌ها اجرا می‌شود

کشف مدل سلولی جدید درباره خطر سرطان کولون

پذیرش ۱۴ هزار نفر در دکتری ۹۸/ بیشترین مجازین در علوم انسانی

حجم کتب درسی، سنگین نیست

درخواست عدم تغییر در روند پذیرش دستیارهای تخصصی و فوق تخصصی

آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری از امروز

تالاب‌های پلدختر زیبا و پرآب شد +عکس

نقش صداقت و پایبندی به راستگویی در مقدمات ظهور امام مهدی (عج)

اعتراض فرانسوی‌ها برای سیل زدگان ایران +عکس

غول‌های خودروسازی جهان در نمایشگاه خودروی نیویورک

نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

سگ‌های تیم حفاظت روحانی در رژه امروز +عکس

پسر بامزه و جذاب مجری معروف +عکس

اینم خونه ما بعد از گرون شدن اجناس! +عکس

شباهت بامزه محمدرضا گلزار به یک کودک +عکس

نبش قبر پدر برای گرفتن عکس یادگاری با او! +عکس

آمریکا، تحریم‌های ایران را کاهش می‌دهد؟

ماجرای کمک ۲ هزار تومانی پرویز پرستویی به زلزله‌زدگان +عکس

هنرپیشه معروف نام‌خانوادگی خود را تغییر داد

نظر قائم‌مقام معاون سیما درباره ممنوع التصویری مجری معروف

ظاهر متفاوت پارسا پیروزفر در جشنواره جهانی فجر +عکس

صیاد سیستان و بلوچستانی ماهی ۲۰ کیلویی گرفت +عکس

تمساحی که در خانه ای در چابهار پیدا شد+ عکس

دریاچه ارومیه از بحران خارج شد و سیراب شد +عکس

کارت دعوت خاص عروس و داماد افغانستانی +عکس

مجری معروف در میان سیل +عکس

ضرر میلیاردی تلویزیون به خاطر تعطیلی ۹۰ +جزئیات

اولین لامبورگینی شاسی بلند هم آمد + عکس

گوشت ارزان می‌شود +جزئیات

تصویری تکان دهنده از مناطق سیل زده +عکس

موج‌سواری ژن خوب روی سیل! +عکس

گزارشگر معروف فوتبال به تلویزیون آمد

سایت رهبرانقلاب هم دقایقی قبل توسط اینستاگرام بسته شد + عکس

رئیس جمهور در چادر سیل زدگان لرستانی + عکس

مسافران قطار تهران _ قم باید تا مقصد سرپا بایستند + عکس

سرهنگ فداکاری که مورد تقدیر رهبر انقلاب قرار گرفت +عکس

ملخ‌های صحرایی به هشتبندی هرمزگان حمله کردند +عکس

محمدعلی کشاورز در حال فوت کردن شمع ۸۹ سالگی‌اش +عکس

هواپیمای کمک‌های ایتالیا به سیل زدگان ایران +عکس

صف طولانی در جشن امضای کتاب عادل فردوسی پور +عکس

خوابیدن در ارتفاع ۵۰ متری روی دکل فشار قوی! +عکس